top of page

Gear & Accessories

Public·54 members
Ion Zidarescu
Ion Zidarescu

3 Idiots Izle 720p Tek Part


3 Idiots Izle 720p Tek Part
3 Idiots, 2009 yılında çekilmiş ve Hindistan'ın en çok izlenen filmlerinden biri olan bir komedi-drama filmidir. Film, Rajkumar Hirani tarafından yönetilmiş ve başrollerde Aamir Khan ve Kareena Kapoor yer almıştır. Film, 35 ödül kazanmıştır. Filmde, mühendislik okulunda tanışan ve hayata pozitif ve yenilikçi bir bakış açısıyla bakan Rancho ile dost olan Farhan ve Raju'nun hikayesi anlatılmaktadır. Yıllar sonra, bir bahis onlara kayıp arkadaşlarını arama şansı verir ancak onun varlığı oldukça gizemlidir.


Film, hem eğlenceli hem de ilham verici bir şekilde eğitim sistemi, aile baskısı, dostluk ve aşk gibi konulara değinmektedir. Film, Hindistan'da büyük bir gişe başarısı elde etmiş ve eleştirmenlerden de olumlu yorumlar almıştır. Film, aynı zamanda dünya çapında da popüler olmuş ve birçok ülkede gösterime girmiştir.


Download Zip: https://relemisdutch.blogspot.com/?oc=2w3fOC


Film, Prime Video gibi çevrimiçi platformlarda da izlenebilir. Film, Türkçe dublajlı olarak da mevcuttur. Film, tek parça olarak HD 720p kalitesinde izlenebilir. Film, [HD 720 Türkçe Dublaj Film İzle] gibi sitelerde tek parça olarak bulunabilir. Ayrıca, film [Dailymotion] gibi video paylaşım sitelerinde de parçalara bölünmüş olarak izlenebilir.


3 Idiots, izleyicilere hem güldüren hem de düşündüren bir film deneyimi sunmaktadır. Film, Hindistan sinemasının en iyi örneklerinden biri olarak kabul edilmektedir. Film, her yaştan ve kültürden insanın keyifle izleyebileceği bir yapımdır.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page